Wersje językowe
Translator
 

Lodówki kompresorowe

Nie ma nic lepszego niż ulubiony napój w upalny dzień schłodzony do właściwej temperatury a dla tych, którzy lubią grillować świeże mięso czy ryba na ruszt. Zwłaszcza w wysokich temperaturach lodówka kompresorowa sprawdza się najlepiej, można powiedzieć, że to must have dla podróżujących z namiotem dachowym, busem czy kampervanem. 

Dlaczego lodówka kompresorowa a nie turystyczna?

Lodówka kompresorowa chłodzi niezależnie od temperatury zewnętrznej, co odróżnia ją od innych lodówek turystycznych. Nie ma potrzeby wkładania do lodówki schłodzonych wcześniej produktów ani schładzania wcześniej samego urządzenia. Ustawiamy daną temperaturę, podłączamy zasilanie i gotowe. Lodówki kompresorowe mogą być zasilane prądem stałym (12/24 V) lub zmiennym (100-240 V) oraz energią z paneli fotowoltaicznym.

Czy lodówka kompresorowa zmieści się do każdego auta?

Na rynku dostępnych jest sporo różnych propozycji, producentów i wielkości. My proponujemy sprawdzony przez nas osobiście sprzęt Yeticool (teraz już Yolco). Wśród dostępnych modeli łatwo dobierzemy odpowiednią pojemność i wymiary pod miejsce jakim dysponujemy w bagażniku, na pace pick-up'a lub w zabudowie. 

Cena i czy warto?

Samochodowe lodówki kompresorowe nie należą do najtańszych, decydując się na zakup, musisz liczyć się z wydatkiem od tysiąca dwustu - tysiąca trzystu złotych i więcej. Lodówki przenośne z kompresorem i podwójną, modułową baterią to wydatek rzędu dwóch - dwóch i pół tysiąca złotych, przy czym modele te mają najczęściej możliwość podłączenia do panelu solarnego. 

Nie jest to jednak wydatek tylko na chwilę lub na jeden czy dwa wyjazdy. Po sezonie możemy bowiem lodówkę kompresorową wykorzystać w domu jako chłodziarkę. Zakres temperatury jakim dysponujemy to +20 do nawet -20 stopni.

 

Lodówka kompresorowa Yolco LX30 Green

Lodówka kompresorowa Yolco LX30 Green
Lodówka kompresorowa Yolco LX30 Green

Model LX30 jest wyjątkowo wygodny w codziennym użytkowaniu. Pokrywę możemy zamontować w opcji otwierania na wybraną ze stron. Po otwarciu lodówki mamy swobodny dostęp do całej komory.

Lodówka przenośna służy do schładzania artykułów spożywczych. Dzięki wysokiej klasy izolacji oraz wydajnemu kompresorowi proces chłodzenia przebiega wyjątkowo szybko.

Lodówka może być zasilana prądem stałym (12/24V), zmiennym (100- 240V) lub bateryjnie (bateria zewnętrzna - brak w zestawie). Urządzenie posiada wielopoziomowe zabezpieczenie akumulatora pojazdu przed rozładowaniem oraz zabezpieczenie przeciwprzepięciowe chroniące je przez nagłymi skokami napięcia w sieci elektrycznej.

Cena:

1 299,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl