Translator
 

Dla waszej wygody stworzyliśmy kilka podkategorii dla namiotów dachowych, dzieląc je nie tylko ze względu na budowę, czy są w twardej aluminiowej obudowie czy z miękkim pokrowcem nakładanym na namiot, ale również pod względem powierzchni spania.

Jeśli jesteście wesołą rodzinką i potrzebujecie duuuuużo miejsca to trafiliście idealnie. Wild Land stworzył najbardziej rodzinne namioty na rynku z powierzchnią spania nawet 250x200 cm. Spokojnie wyśpicie się w 5 osób, a dzieci będą miały mnóstwo wspomnień z wyjazdów tych bliższych i dalszych.

Namioty rodzinne otwierają się poza obrys auta dla uzykania dużej powierzchni materaca. Do wyboru macie model w twardej aluminiowej obudowie - Voyager 230, który zamknięty ma wysokość lednie 23 cm + drabinka i pasuje nawet na auto osobowe. Sami z dziećmi jeździmy z tym modelem namiotu, często montując go na Golf'ie w combi.

Dostępny jest też namiot z miękkim pokrowcem - Wild Cruiser, bardzo komfortowy a ze względu na miękką obudowę, tańszy.

Wybór należy do Was, jeśli macie jakiekolwiek pytania zawsze doradzimy i pomożemy;)

 

Namiot dachowy Wild Cruiser 250

Namiot dachowy Wild Cruiser 250
Namiot dachowy Wild Cruiser 250

Wyjątkowo rodzinny namiot dachowy z największą powierzchnią spania bo aż 250x200 cm. Namiot otwiera się na bok poza obrys auta dając pełen komfort podróżowania nawet w 6 osób, a jego rozłożenie zajmuje nie więcej niż 1 minutę.

W środku znajdziecie z każdej strony duże panoramiczne okna oraz dodatkowe schowki i kieszenie, które przydadzą się, aby zachować porządek. Przestrzeń pod namiotem można wykorzystać wspólne biwakowanie.

Ramowa konstrukcja sprawia, iż nawet zamknięty w deszczu namiot oddycha i wentyluje się w czasie podróży. Całość jest również bardzo wygodna do spania. Namiot idealnie rozkłada się na prosto. Materac ma 8 cm grubości i został wykonany z dwóch warstw dla pełnej wygody.

Dostępny również w wersji 250x200 cm oraz 160x250 cm.

Cena: 8 280,00 zł
szt.

Namiot dachowy Voyager 230

Namiot dachowy Voyager 230
Namiot dachowy Voyager 230

Najbardziej rodzinny namiot dachowy w twardej aluminiowej obudowie o grubości jedynie 23 cm + drabinka. Idealny model na każdą podróż tą po asfalcie, jak i bezdrożach. Namiot otwierany jest poza obrys auta, dzięki czemu otrzymujemy powierzchnię spania 230x200 cm.

Namiot rozkłada się w niespełna 1 minutę. Aluminiowa konstrukcja daje możliwość załadowania dodatkowo do 70 kg sprzętu na namiot lub montaż panelu solarnego.

W środku znajdziemy panoramiczne oknaoświetlenie w postaci listwy ledowej. Mamy również dodatkowe schowki i kieszenie, aby zachować porządek. Przestrzeń pod namiotem można wykorzystać na biwakowanie.

Dostępny na również w wersji 160x230 cm.

Cena: 10 980,00 zł
szt.
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl