Translator
 

Historia powstania namiotów dachowych samochodowych dla wielu osób może być zaskakująca. Niektóre źródła podają, iż wymyślili je Włosi i pokazali światu w 1958 roku. Gdzie indziej znajdziemy wzmiankę o 1937 i Stanach Zjednoczonych. Pierwotnie namioty dachowe były przeznaczone do małych samochodów osobowych, takich jak Fiat 850. Nino Cirani, włoski dziennikarz, odkrywca i fotograf, zamontował namiot na dach samochodu Land Rover i przemierzając z nim świat, spopularyzował to rozwiązanie wśród innych podróżników. 

Od czasu powstania namioty podlegały nieustannym modyfikacjom. Udoskonalano konstrukcję i materiały. Dzisiaj możemy wybierać wśród namiotów na dach auta w twardej i miękkiej obudowie, o różnej wielkości od 2-osobowych, po rodzinne o powierzchni spania nawet 250x200 cm.

Namioty dachowe w twardej obudowie marki Wild Land to komfort użytkowania, design i funkcjonalność. Wystarczy odbezpieczyć kilka zatrzasków i otworzyć namiot bądź za pomocą siłowników, bądź pociągając drabinkę przy modelach otwieranych poza obrys auta jak Voyager 160 i 230. Dzięki opatentowanej konstrukcji w mniej niż minutę mamy rozłożony namiot i możemy cieszyć się bliskością natury, bez potrzeby montowania dodatkowych śledzi w otworach okiennych i drzwiowych.

Aluminiowa obudowa namiotów samochodowych Wild Land sprawia, iż konstrukcja jest trwała i lekka jednocześnie. Poza wytrzymałością na różne warunki atmosferyczne oraz terenowe, aluminiowa obudowa daje możliwość przewożenia dodatkowego sprzętu jak rowery, kajak czy deska surfingowa oraz zamontowania panelu solarnego.

Istotne są również wymiary zamkniętego namiotu dachowego ze względu na komfort jazdy, odpowiednią aerodynamikę oraz codzienne użytkowanie, jak chociażby parkowanie w hali garażowej, gdzie mamy ograniczoną wysokości auta. Model Desert Cruiser ma zaledwie 18 cm grubości i jest jedynym namiotem o takich wymiarach dostępnym na rynku. Rodzinne namioty Voyager, otwierane poza obrys auta, mają z kolei niespełna 23 cm grubości + drabinka.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania i wciąż zastanawiasz się, jaki namiot wybrać zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia nas.

 

Namiot dachowy Voyager 160

Namiot dachowy Voyager 160
Namiot dachowy Voyager 160

Kompaktowy namiot dachowy w twardej aluminiowej obudowie o grubości jedynie 23 cm + drabinka. Idealny model na każdy samochód osobowy, suv czy terenówkę. Zamknięty namiot ma niewielkie wymiary, a ze względu na sposób otwierania poza obrys auta, otrzymujemy powierzchnię spania 160x230 cm.

Namiot rozkłada się w niespełna 1 minutę. Konstrukcja umożliwia zamontowanie dodatkowych relingów na akcesoria lub przykładowo panelu solarnego. 

W środku znajdziemy panoramiczne oknaoświetlenie LED. Mamy również dodatkowe schowki i kieszenie, aby zachować porządek. Przestrzeń pod namiotem można wykorzystać na biwakowanie.

Dostępny również w wersji większej 230x200 cm.

Cena: 9 980,00 zł
szt.

Namiot dachowy Bush Cruiser 120

Namiot dachowy Bush Cruiser 120
Namiot dachowy Bush Cruiser 120

Namiot dachowy otwierany z tyłu, trójkątny. Wytrzymała aluminiowa obudowa, piękny design, całość otwierana w zaledwie minutę. Jedyny taki model na rynku, zamknięty ma zaledwie 18 cm grubości!

Na dachu montowane są dodatkowe dwa relingi w komplecie, rowki T pozwalają na łatwy montaż rowerów czy kajaka. Można również zainstalować na dachu solar.

Hydrauliczny system otwierania sprawia, iż namiot dachowy rozkładamy jednym ruchem, stawiamy zadaszenie i gotowe. Wewnątrz mamy oświetlenie w postaci listwy LED oraz duże boczne okna i kieszenie na podręczne rzeczy. Wysokość rozłożonego namiotu zapewnia pełen komfort i niesamowite widoki.

Cena: 9 780,00 zł
szt.
  • nowość

Namiot dachowy Desert Cruiser 120

Namiot dachowy Desert Cruiser 120
Namiot dachowy Desert Cruiser 120

Namiot dachowy dla tych, którzy cenią wytrzymałość, design i wygodę użytkowania. Nie ma drugiego takiego modelu na rynku. Zamknięty namiot ma zaledwie 18 cm grubości!

Aluminiowa obudowa z dwoma relingami w komplecie pozwala na dodatkowe wykorzystanie przestrzeni. Można spakować rowery czy kajak lub zainstalować na dachu solar.

Hydrauliczny system otwierania sprawia, iż namiot dachowy gotowy jest już w niespełna 1 minutę. Dodatkowo wewnątrz znajduje się oświetlenie w postaci listwy LED oraz duże okna po bokach. Całość daje niesamowite wrażenie przestrzeni i zapewnia pełen komfort.

Dostępny również w rozmiarze 140.

Cena: 9 780,00 zł
szt.

Namiot dachowy Desert Cruiser 140

Namiot dachowy Desert Cruiser 140
Namiot dachowy Desert Cruiser 140

Wytrzymałość, perfekcyjna jakość wykonania i design zamknięte w aluminiowej obudowie. Zamknięty namiot dachowy ma zaledwie 18 cm grubości! Jedyna taka konstrukcja na rynku.

W zestawienie do namiotu otrzymujemy zestaw relingów, montowanych na namiocie. Dzięki temu zyskujemy dodatkową przestrzeń na bagaż, jak rower czy kajak. Aluminiowa konstrukcja pozwala również zainstalować solar.

Hydrauliczny system otwierania sprawia, iż namiot gotowy jest już w niespełna 1 minutę. Wewnątrz znajduje się oświetlenie LEDduże okna po bokach, otwór wentylacyjny oraz schowki i kieszenie. Namiot daje niesamowite wrażenie przestrzeni i zapewnia komfortowy wypoczynek.

Dostępny również w rozmiarze 120.

Cena: 9 980,00 zł
szt.

Namiot dachowy Voyager 230

Namiot dachowy Voyager 230
Namiot dachowy Voyager 230

Najbardziej rodzinny namiot dachowy w twardej aluminiowej obudowie o grubości jedynie 23 cm + drabinka. Idealny model na każdą podróż tą po asfalcie, jak i bezdrożach. Namiot otwierany jest poza obrys auta, dzięki czemu otrzymujemy powierzchnię spania 230x200 cm.

Namiot rozkłada się w niespełna 1 minutę. Aluminiowa konstrukcja daje możliwość załadowania dodatkowo do 70 kg sprzętu na namiot lub montaż panelu solarnego.

W środku znajdziemy panoramiczne oknaoświetlenie w postaci listwy ledowej. Mamy również dodatkowe schowki i kieszenie, aby zachować porządek. Przestrzeń pod namiotem można wykorzystać na biwakowanie.

Dostępny na również w wersji 160x230 cm.

Cena: 10 980,00 zł
szt.
  • nowość

Namiot dachowy Rock Cruiser 140

Namiot dachowy Rock Cruiser 140
Namiot dachowy Rock Cruiser 140

Namiot dachowy w twardej obudowie otwierany do góry za pomocą siłowników gazowych. Specjalna konstrukcja tzw. Z shape sprawia, iż całość jest bardzo stabilna na wietrze, a namiot rozkłada się w niecałą minutę.

Aluminiowa obudowa wraz z dwoma relingami dołączonymi w zestawie pozwala na dodatkowe wykorzystanie przestrzeni. Można spakować rowery, kajak lub dodatkowy sprzęt off-roadowy.

Wewnątrz znajduje się zintegrowana listwa LED oraz dodatkowe kieszenie. Całość została wykonana ze starannością o każdy detal. 

Cena: 9 980,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl