Namioty dachowe to niesamowity komfort podróżowania i zupełnie inna perspektywa, z której podziwiamy świat budząc się rano. Wygodny materac, dodatkowe schowki i kieszenie, oświetlenie led. Nie potrzebujesz dużego bagażnika, sprzęt zmieści się na dachu. A sam namiot rozkłada się w niespełna minutę, nie potrzeba dodatkowych śledzi do otworów okienny czy drzwiowych.

Marka Wild Land istnieje na rynku już ponad 20 lat oferując wysokiej jakości namioty dachowe zarówno w twardej, jak i miękkiej obudowie. Namioty te sprawdziły się na tak wymagających rynkach, jak Australia, Kanada, Chile czy Stany Zjednoczone, a nawet towarzyszyły zepołowi Cheleco Lopez'a w trakcie Rajdu Dakar.

W namiotach dachowych Wild Land zadbano o każdy szczegół. 

Aluminiowa konstrukcja ramowa sprawia, iż namioty są lekkie, nawet złożony w deszczu namiot wentyluje się w trakcie podróży, a dla wymagających model Desert Cruiser ma niecałe 18 cm grubości. 

Namioty dachowe mają dwie wodoszczelne i wiatroszczelne warstwy. Użyte materiały są znacznie grubsze niż w typowym namiocie. Materiał podstawowy stanowi w pełni oddychający 190G Polycotton Rip-Stop P/U 2000 mm. Tropik zaś wykonano 210D Rip-Stop Poly-Oxford P/U 3000 mm z powłoką UV od spodu chroniąca przed nadmiernym nagrzewaniem się namiotu na mocnym słońcu.

Każdy element namiotu jest w pełni demontowalny. Po sezonie możesz wyprać poszycie materaca czy zaimpregnować materiał. Nawet jeśli skończy się 2 letni okres gwarancyjny, możesz liczyć na serwis pogwarancyjny, bowiem każdą z części mamy najczęściej dostępną na miejscu. 

Namioty posiadają otwory wentylacyjne pozwalające zachować odpowiednią cyrkulację powietrza. Warto wiedzieć, iż człowiek wydycha ok. 2 l wody w ciągu doby, z czego ok. 0,5 l w ciągu nocy.

Do namiotów dachowych dostępne są dodatkowe akcesoriaZadaszenia i przedsionki są idealnym dopełnieniem każdego namiotu. Chronią przed deszczem oraz palącym słońcem, zaś w pełni zabudowany aneks czy przedsionek dopinany do rozłożonej poza obrys auta cześć namiotu, pełni role dodatkowego „pomieszczenia”. z namiotem na dachu samochodu można podróżować cały rok. Komfort termiczny zapewni ocieplenie dedykowane do każdego z modeli oraz przenośne ogrzewanie postojowe, łatwe w użyciu i niewielkich rozmiarów, które zawsze możemy wziąć ze sobą. 

Przy zakupie namiotu możesz również dobrać u nas bagażnik dachowy. Całość zamontujemy na miejscu w naszym serwisie lub wyślemy komplet pod wskazany w zamówieniu adres.

 

Namiot dachowy Voyager 160

Namiot dachowy Voyager 160
Namiot dachowy Voyager 160

Kompaktowy namiot dachowy w twardej aluminiowej obudowie o grubości jedynie 23 cm + drabinka. Idealny model na każdy samochód osobowy, suv czy terenówkę. Zamknięty namiot ma niewielkie wymiary, a ze względu na sposób otwierania poza obrys auta, otrzymujemy powierzchnię spania 160x230 cm.

Namiot rozkłada się w niespełna 1 minutę. Konstrukcja umożliwia zamontowanie dodatkowych relingów na akcesoria lub przykładowo panelu solarnego. 

W środku znajdziemy panoramiczne oknaoświetlenie LED. Mamy również dodatkowe schowki i kieszenie, aby zachować porządek. Przestrzeń pod namiotem można wykorzystać na biwakowanie.

Dostępny również w wersji większej 230x200 cm.

Cena: 9 980,00 zł
szt.

Namiot dachowy Bush Cruiser 120

Namiot dachowy Bush Cruiser 120
Namiot dachowy Bush Cruiser 120

Namiot dachowy otwierany z tyłu, trójkątny. Wytrzymała aluminiowa obudowa, piękny design, całość otwierana w zaledwie minutę. Jedyny taki model na rynku, zamknięty ma zaledwie 18 cm grubości!

Na dachu montowane są dodatkowe dwa relingi w komplecie, rowki T pozwalają na łatwy montaż rowerów czy kajaka. Można również zainstalować na dachu solar.

Hydrauliczny system otwierania sprawia, iż namiot dachowy rozkładamy jednym ruchem, stawiamy zadaszenie i gotowe. Wewnątrz mamy oświetlenie w postaci listwy LED oraz duże boczne okna i kieszenie na podręczne rzeczy. Wysokość rozłożonego namiotu zapewnia pełen komfort i niesamowite widoki.

Cena: 9 780,00 zł
szt.
  • nowość

Namiot dachowy Desert Cruiser 120

Namiot dachowy Desert Cruiser 120
Namiot dachowy Desert Cruiser 120

Namiot dachowy dla tych, którzy cenią wytrzymałość, design i wygodę użytkowania. Nie ma drugiego takiego modelu na rynku. Zamknięty namiot ma zaledwie 18 cm grubości!

Aluminiowa obudowa z dwoma relingami w komplecie pozwala na dodatkowe wykorzystanie przestrzeni. Można spakować rowery czy kajak lub zainstalować na dachu solar.

Hydrauliczny system otwierania sprawia, iż namiot dachowy gotowy jest już w niespełna 1 minutę. Dodatkowo wewnątrz znajduje się oświetlenie w postaci listwy LED oraz duże okna po bokach. Całość daje niesamowite wrażenie przestrzeni i zapewnia pełen komfort.

Dostępny również w rozmiarze 140.

Cena: 9 780,00 zł
szt.

Namiot dachowy Wild Cruiser 250

Namiot dachowy Wild Cruiser 250
Namiot dachowy Wild Cruiser 250

Wyjątkowo rodzinny namiot dachowy z największą powierzchnią spania bo aż 250x200 cm. Namiot otwiera się na bok poza obrys auta dając pełen komfort podróżowania nawet w 6 osób, a jego rozłożenie zajmuje nie więcej niż 1 minutę.

W środku znajdziecie z każdej strony duże panoramiczne okna oraz dodatkowe schowki i kieszenie, które przydadzą się, aby zachować porządek. Przestrzeń pod namiotem można wykorzystać wspólne biwakowanie.

Ramowa konstrukcja sprawia, iż nawet zamknięty w deszczu namiot oddycha i wentyluje się w czasie podróży. Całość jest również bardzo wygodna do spania. Namiot idealnie rozkłada się na prosto. Materac ma 8 cm grubości i został wykonany z dwóch warstw dla pełnej wygody.

Dostępny również w wersji 250x200 cm oraz 160x250 cm.

Cena: 8 280,00 zł
szt.

Namiot dachowy Desert Cruiser 140

Namiot dachowy Desert Cruiser 140
Namiot dachowy Desert Cruiser 140

Wytrzymałość, perfekcyjna jakość wykonania i design zamknięte w aluminiowej obudowie. Zamknięty namiot dachowy ma zaledwie 18 cm grubości! Jedyna taka konstrukcja na rynku.

W zestawienie do namiotu otrzymujemy zestaw relingów, montowanych na namiocie. Dzięki temu zyskujemy dodatkową przestrzeń na bagaż, jak rower czy kajak. Aluminiowa konstrukcja pozwala również zainstalować solar.

Hydrauliczny system otwierania sprawia, iż namiot gotowy jest już w niespełna 1 minutę. Wewnątrz znajduje się oświetlenie LEDduże okna po bokach, otwór wentylacyjny oraz schowki i kieszenie. Namiot daje niesamowite wrażenie przestrzeni i zapewnia komfortowy wypoczynek.

Dostępny również w rozmiarze 120.

Cena: 9 980,00 zł
szt.

Namiot dachowy Voyager 230

Namiot dachowy Voyager 230
Namiot dachowy Voyager 230

Najbardziej rodzinny namiot dachowy w twardej aluminiowej obudowie o grubości jedynie 23 cm + drabinka. Idealny model na każdą podróż tą po asfalcie, jak i bezdrożach. Namiot otwierany jest poza obrys auta, dzięki czemu otrzymujemy powierzchnię spania 230x200 cm.

Namiot rozkłada się w niespełna 1 minutę. Aluminiowa konstrukcja daje możliwość załadowania dodatkowo do 70 kg sprzętu na namiot lub montaż panelu solarnego.

W środku znajdziemy panoramiczne oknaoświetlenie w postaci listwy ledowej. Mamy również dodatkowe schowki i kieszenie, aby zachować porządek. Przestrzeń pod namiotem można wykorzystać na biwakowanie.

Dostępny na również w wersji 160x230 cm.

Cena: 10 980,00 zł
szt.
  • nowość

Namiot dachowy Wild Cruiser 160

Namiot dachowy Wild Cruiser 160
Namiot dachowy Wild Cruiser 160

Namiot dachowy w uniwersalnym rozmiarze, idealny na każdy samochód osobowy, suv i terenówkę. auto, i małe, i duże. Funkcjonalny i przestronny - powierzchnia spania 160x250 cm.

Namiot został zaprojektowany tak, aby jego rozłożenie trwało nie więcej niż 1 minutę. W środku znajdziecie z każdej strony duże panoramiczne okna, które pozwalają poczuć bliskość natury i cieszyć się widokiem aż po horyzont. W nocy zaś możemy oglądać gwiazdy, dzięki oknu w dachowemu

Przestrzeń pod namiotem można wykorzystać ustawienie stolika, wspólne biwakowanie i gotowanie.

Dostępny również w wersji 250x200 cm oraz 140x250 cm.

Cena: 7 880,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl