Niezależność, wymarzona swoboda, uczucie wolności? A może home office, ale w otoczeniu natury, z szumem drzew lub widokiem na jezioro? Wybierz jeden z modeli namiotów dachowych Wild Land i podróżuj bez żadnych ograniczeń. W jednej chwili możesz zatrzasnąć za sobą drzwi samochodu, przekręcić kluczyk i wyruszyć tam, gdzie chcesz.

Warto też doposażyć się w zadaszenie, przedsionek uniwersalny czy typowy aneks. Po fakcie docenimy możliwość zaaranżowania przestrzeni bezpośrednio przy namiocie. Zawsze przydaje się osłonięte miejsce na stolik, leżak czy kuchenkę.

Zadaszenia do namiotu

To najprostsze z rozwiązań, szybkie w rozkładaniu i jednocześnie zapewniające ochronę zarówno przed deszczem, jak i słońcem, w zależności od pogody. Możemy wybrać zadaszenie w formie markizy montowanej bezpośrednio do ramy namiotu lub do wyjścia z namiotu. Lub zdecydować się na podobnie montowany uniwersalny przedsionek do namiotu. Jest on szerszy a boki można dodatkowo ściągnąć bliżej i osłonić się z każdej ze stron.

Przedsionek do namiotu - aneks

Ciekawą opcję stanowi również w pełni zabudowany przedsionek namiotu - aneks dopinany bezpośrednio do otworu wyjściowego lub do rozłożonej poza obrys auta części namiotu (w zależności od wybranego modelu). W każdej z opcji zamykane są wszystkie 4 ściany. Powstałą przestrzeń możemy dowolnie wykorzystać, uzyskujemy jakby dodatkowe „pomieszczenie”. W nocy zmieszczą się tam rowery lub inny sprzęt, a nasz czworonóg, jeśli podróżujemy z psem, będzie miał miejsce do spania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl