Wersje językowe
Translator
 

Jurty

Podróżujesz większą grupą i szukasz rozwiązania, abyście mogli wieczorami wspólnie zjeść kolacje i pośmiać się przy kieliszku wina albo lubisz rozłożyć się w jednym miejscu na dłużej i nie chce Ci się za każdym razem składać sprzętu kampingowego. A może w ogóle nie jeździsz pod namiot, ale szukasz zadaszenia na wypady na ryby typu namiot karpiowy lub do ogródka, czy na imprezę w plenerze?

Namiot typu jurta - proste a zarazem nietypowe rozwiązanie

Całość zapakowana jest w torbę łatwą do przenoszenia. Konstrukcja rozkłada się w bardzo prosty, intuicyjny sposób i w bardzo krótkim czasie. Wewnątrz mamy sporo przestrzeni na wspólne biesiadowanie czy rozłożenie sprzętu kampingowego. Wysokość w środku pozwala spokojnie się wyprostować, a nad głową pozostaje nam jeszcze miejsce.

Jurta na sezon letni i zimowy

Do wyboru mamy jurtę idealną na sezon wiosenno-letni oraz taką, która sprawdzi się w okresie jesienno-zimowym. Jurta wiosenno-letnia wykonana jest z lekkiego, oddychającego materiału, z moskitierami na każdej ścian. Ściany można również dodatkowo przesłonić, aby schronić się przed wiatrem czy deszczem.

Jurta jesienno-zimowa idealnie sprawdzi się poza typowym okresem wakacyjnym. Wykonana z docieplonego materiału zapewnia komfort termiczny nawet bez dodatkowego źródła ciepła. Sam materiał chroni przed mroźnym wiatrem i daje różnicę temperatur do 8 stopni wewnątrz jurty i tym co na zewnątrz.  

Ciekawy takiego rozwiązania? Zapraszamy do kontaktu

 

Jurta ocieplana Ice Hub 500

Jurta ocieplana Ice Hub 500
Jurta ocieplana Ice Hub 500

Przenośny namiot wolnostojący typu jurta, ocieplany, idealny na zimowy kamping, łowienie ryb czy po prostu wypad za miasto poza sezonem letnim, kiedy chcemy mieć możliwość schronienia się w ciepłym miejscu. 

Całość zapakowana jest w wygodną torbę, możemy wrzucić ją do bagażnika i łatwo przenieść. Konstrukcja rozkłada się w kilka minut za pomocą opatentowanego mechanizmu piasty. 

Wewnątrz mamy sporo przestrzeni nawet dla 4-6 osób, a wysokość 207 cm pozwala spokojnie się wyprostować. Dzięki czemu czujemy się komfortowo.

Cena:

2 580,00 zł

szt.

Jurta sześciokątna Hex 600 Lux

Jurta sześciokątna Hex 600 Lux
Jurta sześciokątna Hex 600 Lux

Przenośny namiot wolnostojący typu jurta, sześciokątny, idealny do wspólnego biesiadowania, rozłożenia sprzętu kampingowego, na wyjazdy, imprezy w plenerze, namiot karpiowy, a nawet do ogródka.  

Całość zapakowana jest w torbę łatwą do przenoszenia. Konstrukcja rozkłada się w bardzo prosty, intuicyjny sposób i w kilka minut za pomocą opatentowanego mechanizmu piasty. 

Wewnątrz mamy sporo przestrzeni komfortowej nawet dla 6-10 osób. Wysokość 218 cm w środku pozwala spokojnie się wyprostować, a nad głową pozostaje nam jeszcze miejsce.

Cena:

1 980,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl