Translator
 

Uwielbiasz podróżować? Odpoczynek z dala od zgiełku jest dla Ciebie najlepszą formą relaksu? Pamiętaj o funkcjonalnym wyposażeniu, dzięki któremu czas spędzony na łonie natury stanie się czystą przyjemnością! W tej kategorii znajdziecie przenośne stacje zasilania, pozwalające na pełną niezależność. W wytrzymałej i łatwej w transporcie konstrukcji mamy do dyspozycji wyjątkową moc i wydajność. 

Stacja zasilania awaryjnego może zostać wykorzystana w różnych sytuacjach. Idealnie sprawdzi się jako zasilanie przenośnej lodówki, do podładowania laptopa i komórki. Jest to obowiązkowy element dla tych, którzy kochają kemping i podróże poza wyznaczonymi szlakami. Odpoczynek w odległych zakątkach stanie się nie tylko bezpieczniejszy, ale również bardziej komfortowy.

W zależności od wybranego modelu możemy uzyskać wymaganą mocy wyjściową, aby podpiąć wybrany sprzęt, z którego korzystamy nie tylko podróżując z namiotem, ale również w kamperze czy w domu. W ofercie naszego sklepu postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania marki EcoFlow

Jeśli zastanawiasz się, która stację zasilania wybrać do swoich potrzeb, jesteśmy do dyspozycji.

 

Przenośna stacja zasilania EcoFlow River 2 Max

Przenośna stacja zasilania EcoFlow River 2 Max
Przenośna stacja zasilania EcoFlow River 2 Max

Przenośna stacja zasilająca o podstawowej pojemności 512 Wh umożliwia ładowanie urządzeń elektronicznych poza dostępem do sieci. Wyposażona została kilka portów wyjściowych o różnych standardach, dzięki temu stacja może ładować nawet do 9 urządzeń jednocześnie. W tym samym czasie można zasilać energią telefon komórkowy i aparat, mając podłączoną do stacji w tym samym czasie lodówkę turystyczną. 

Urządzenie sprawdzi się nie tylko podczas wypraw, kampingu czy pracy w terenie, ale również jako zasilanie awaryjne w przypadku blackoutu.

Cena: 3 880,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl