Niezależność, wymarzona swoboda, uczucie wolności? A może home office, ale w otoczeniu natury, z szumem drzew lub widokiem na jezioro? Wybierz jeden z modeli namiotów dachowych Wild Land i podróżuj bez żadnych ograniczeń. W jednej chwili możesz zatrzasnąć za sobą drzwi samochodu, przekręcić kluczyk i wyruszyć tam, gdzie chcesz.

Warto też doposażyć się w zadaszenie, przedsionek uniwersalny czy typowy aneks. Po fakcie docenimy możliwość zaaranżowania przestrzeni bezpośrednio przy namiocie. Zawsze przydaje się osłonięte miejsce na stolik, leżak czy kuchenkę.

Zadaszenia do namiotu

To najprostsze z rozwiązań, szybkie w rozkładaniu i jednocześnie zapewniające ochronę zarówno przed deszczem, jak i słońcem, w zależności od pogody. Możemy wybrać zadaszenie w formie markizy montowanej bezpośrednio do ramy namiotu lub do wyjścia z namiotu. Lub zdecydować się na podobnie montowany uniwersalny przedsionek do namiotu. Jest on szerszy a boki można dodatkowo ściągnąć bliżej i osłonić się z każdej ze stron.

Przedsionek do namiotu - aneks

Ciekawą opcję stanowi również w pełni zabudowany przedsionek namiotu - aneks dopinany bezpośrednio do otworu wyjściowego lub do rozłożonej poza obrys auta części namiotu (w zależności od wybranego modelu). W każdej z opcji zamykane są wszystkie 4 ściany. Powstałą przestrzeń możemy dowolnie wykorzystać, uzyskujemy jakby dodatkowe „pomieszczenie”. W nocy zmieszczą się tam rowery lub inny sprzęt, a nasz czworonóg, jeśli podróżujemy z psem, będzie miał miejsce do spania.

 

Aneks / przedsionek zabudowany Wild Land

Aneks / przedsionek zabudowany Wild Land
Aneks / przedsionek zabudowany Wild Land

Aneks dedykowany do wszystkich modeli namiotów dachowych Wild Land. Montaż jest bardzo prosty i intuicyjny. W zestawie mamy klamry, naciągi, śledzie oraz teleskopowe rurki, całość zapakowana w wygodną torbę.

Na ścianach bocznych mamy duże okna wyposażone w moskitierę i dodatkowe okna na rogach. Wszystkie ściany przedsionka można podnieść i otworzyć całość na przestrzał lub tylko dowolną wybraną część.

Dostępny kolor szary.

Cena: 1 740,00 zł
szt.

Przedsionek uniwersalny Wild Land

Przedsionek uniwersalny Wild Land
Przedsionek uniwersalny Wild Land

Z pogodą bywa różnie. Raz potrzebujesz schronienia przed słońcem, a innym razem przed podającym deszczem? Uniwersalny przedsionek Wild Land jest rozwiązaniem pomiędzy markizą a aneksem. Pasuje do każdego z modeli namiotów Wild Land.

Wymiary 295x200 cm i wysokość 295 cm, dają nam sporą zadaszoną powierzchnię przed namiotem. W komplecie otrzymujemy regulowane teleskopowe nogi, odciągi i śledzie. Całość zapakowana w wygodną torbę. 

Dostępny kolor pustynny żółty.  

Cena: 840,00 zł
szt.

Markiza uniwersalna Wild Land

Markiza uniwersalna Wild Land
Markiza uniwersalna Wild Land

Z pogodą bywa różnie. Raz potrzebujesz schronienia przed słońcem, a innym razem przed podającym deszczem? Uniwersalna markiza Wild Land będzie idealnym rozwiązaniem. Pasuje do każdego z modeli namiotów, bagażników dachowych czy relingów dzięki zastosowanym elementom mocującym. 

Wymiary 200x300x300 cm, wysokość 190 cm. W komplecie regulowane teleskopowe maszty oraz odciągi. Całość zapakowana w wygodną torbę. 

Przedsionek ma dodatkowo niestandardowe rozwiązanie - wejście wprost z namiotu.

Dostępny kolor szary. 

Cena: 680,00 zł
szt.

Namiot sanitarno-prysznicowy Wild Land

Namiot sanitarno-prysznicowy Wild Land
Namiot sanitarno-prysznicowy Wild Land
Dla pełnego komfortu podróżowania warto zadbać o te najbardziej "przyziemne" sprawy bez względu czy planujemy zatrzymać się na kampingu, polu biwakowym czy dzikiej plaży. Namiot sanitarno-prysznicowy to idealne rozwiązanie, abyśmy poczuli się naprawdę swobodnie niezależnie od okoliczności, możemy ustawić w nim turystyczną toaletę, wziąć prysznic czy przebrać się.
 
Całość zapakowana jest wygodną, niewielką torbę. Konstrukcję rozłożymy w kilka sekund, kilka ruchów i gotowe.

Dostępny kolor szary.

Cena: 580,00 zł
szt.
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl