Wersje językowe
Translator
 

Niezależność, wymarzona swoboda, uczucie wolności? A może home office, ale w otoczeniu natury, z szumem drzew lub widokiem na jezioro? Wybierz jeden z modeli namiotów dachowych Wild Land i podróżuj bez żadnych ograniczeń. W jednej chwili możesz zatrzasnąć za sobą drzwi samochodu, przekręcić kluczyk i wyruszyć tam, gdzie chcesz.

Warto też doposażyć się w zadaszenie, przedsionek uniwersalny czy typowy aneks. Po fakcie docenimy możliwość zaaranżowania przestrzeni bezpośrednio przy namiocie. Zawsze przydaje się osłonięte miejsce na stolik, leżak czy kuchenkę.

Zadaszenia do namiotu to najprostsze z rozwiązań, szybkie w rozkładaniu i jednocześnie zapewniające ochronę przed deszczem oraz słońcem, w zależności od pogody. Możemy wybrać zadaszenie w formie markizy bocznej montowanej do ramy namiotu lub do bagażnika. Lub zdecydować się na przedsionek uniwersalny do namiotu montowany górnej części namiotu. Jest on tak zaprojektowany, aby boki można było dodatkowo ściągnąć bliżej i osłonić się z każdej ze stron.

Aneks do namiotu czyli w pełni zabudowany przedsionek stanowi również ciekawym rozwiązaniem. Aneks jest dopinany bezpośrednio do otworu wyjściowego lub do rozłożonej poza obrys auta części namiotu (w zależności od wybranego modelu) i zakrywa drabinkę. W każdej z opcji zamykane są wszystkie 4 ściany. Powstałą przestrzeń możemy dowolnie wykorzystać, uzyskujemy dodatkowe „pomieszczenie”. W nocy zmieszczą się tam rowery lub inny sprzęt, a nasz czworonóg, jeśli podróżujemy z psem, będzie miał miejsce do spania.

 

Aneks do namiotu przedsionek Wild Land

Aneks do namiotu przedsionek Wild Land
Aneks do namiotu przedsionek Wild Land

Aneks dedykowany do wszystkich modeli namiotów dachowych Wild Land. Montaż jest bardzo prosty i intuicyjny. W zestawie mamy klamry, naciągi, śledzie oraz teleskopowe rurki, całość zapakowana w wygodną torbę.

Na ścianach bocznych mamy duże okna wyposażone w moskitierę i dodatkowe okna na rogach. Wszystkie ściany przedsionka można podnieść i otworzyć całość na przestrzał lub tylko dowolną wybraną część.

Dostępny kolor szary.

Cena:

1 740,00 zł

Markiza batwing 180 stopni Wild Land

Markiza batwing 180 stopni Wild Land
Markiza batwing 180 stopni Wild Land

Idealne rozwiązanie dedykowane do samochodów z podnoszoną do góry klapą bagażnika. Wolnostojąca konstrukcja tworzy duży zacieniony obszar w kształcie skrzydła nietoperza o rozpiętości 460 na 200 cm, ale nie zachodzi na tył auta, dzięki czemu swobodnie możemy otworzyć bagażnik. 

Ramiona wytłaczane z aluminium tworzą lekką konstrukcję, którą można zamontować zarówno bezpośrednio do belek dachowych, bagażnika lub namiotu

Markiza 180 stopni jest łatwa w użyciu, wystarczy rozpiąć torbę i obrócić markizę o 180°. Rozkładanie i składanie zajmuje niespełna minutę. Idealna zarówno, gdy każdego dnia jesteśmy w innym miejscu czy zostajemy gdzieś na dłużej.

Cena:

1 780,00 zł

szt.
  • nowość

Markiza 270 stopni Wild Land

Markiza 270 stopni Wild Land
Markiza 270 stopni Wild Land

Unikany design sprawia, iż markiza 270 stopni Wild Land daje dużo więcej zacienionej przestrzeni. Elementy kwadratowe zadaszenia specjalnie mają taki kształt, aby można było je wyregulować na teleskopowych nóżkach i mocniej osłonić się z jednej lub drugiej strony.

Markiza wykonana jest z materiału polu-oxford 210D Rip-Stop odpornego na deszcze, PU 3000 mm. Od spodu materiał dodatkowo pokryto srebrną farbą odbijającą promienie UV UPF50+. Szwy są klejone, aby woda nie dostawała się w miejscu łącznia materiałów.

Całość konstrukcji ma rozpiętość 460 cm na 300 cm.

Cena:

1 980,00 zł

szt.
  • nowość

Markiza boczna Wild Land

Markiza boczna Wild Land
Markiza boczna Wild Land

Z pogodą bywa różnie. Raz potrzebujesz schronienia przed słońcem, a innym razem przed podającym deszczem? Boczna markiza Wild Land będzie idealnym rozwiązaniem. Pasuje do każdego z modeli namiotów, bagażników dachowych czy relingów dzięki zastosowanym elementom mocującym. 

Wymiary 250x200x200 cm, złożona 210x10x10 cm. W komplecie regulowane teleskopowe maszty oraz odciągi. Całość zapakowana w wodoszczelny pokrowiec. 

Markiza jest łatwa z użyciu, rozkładanie i składanie zajmuje niespełna minutę, wystarczy zrolować materiał i schować w pokrowcu.

Konstrukcja wykonana z aluminium.

Cena:

1 480,00 zł

szt.

Przedsionek uniwersalny II Wild Land

Przedsionek uniwersalny II Wild Land
Przedsionek uniwersalny II Wild Land

Z pogodą bywa różnie. Raz potrzebujesz schronienia przed słońcem, a innym razem przed podającym deszczem. Nowy model uniwersalnego przedsionka II od Wild Land jest rozwiązaniem pasującym do każdego z naszych modeli namiotów dachowych i do każdego auta, niezależnie czy jest to samochód osobowy, suv lub też terenówka

Wymiary 295x528 cm, dają nam naprawdę sporą zadaszoną powierzchnię przed namiotem, a komplet odciągów i 4 teleskopowych nóżek pozwala dowolne regulować wysokość, boki można dodatkowo ściągnąć bliżej i osłonić się z każdej ze stron.

Dostępny kolor szary.  

Cena:

980,00 zł

szt.

Przedsionek pod namiot Wild Cruiser / Voyager

Przedsionek pod namiot Wild Cruiser / Voyager
Przedsionek pod namiot Wild Cruiser / Voyager

Wykorzystaj w pełni przestrzeń pod namiotem dachowym rozkładanym poza obrys auta, jak model Wild Cruiser czy Voyager. Cztery ściany wraz z pełną podłogą oraz sufitem tworzą komfortową przestrzeń.

Po bokach przedsionka mamy odsłaniane okna wraz z moskitierą. Z przodu i w tylnej części mamy rozpinane drzwi, aby wejść do przedsionka i aby z przedsionka swobodnie sięgną do samochodu. Idealne rozwiązanie. Przedsionek jest w pełni wodoszczelny, chroni przed wiatrem

Wysokość regulowana do 198 cm. Pasuje zarówno do namiotów w Wild Cruiser 250 i 160, jak również Voyager 230 i 160, w obu wersjach również PRO. W zależności od wielkości namiotu różnica będzie w wymiarze podstawy oraz górnej części. Całość zapakowana w wygodną torbę. 

Dostępny kolor szary.  

Cena:

1 080,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl