Niezależność, wymarzona swoboda, uczucie wolności? A może home office, ale w otoczeniu natury, z szumem drzew lub widokiem na jezioro? Wybierz jeden z modeli namiotów dachowych Wild Land i podróżuj bez żadnych ograniczeń. W jednej chwili możesz zatrzasnąć za sobą drzwi samochodu, przekręcić kluczyk i wyruszyć tam, gdzie chcesz.

Warto też doposażyć się w zadaszenie, przedsionek uniwersalny czy typowy aneks. Po fakcie docenimy możliwość zaaranżowania przestrzeni bezpośrednio przy namiocie. Zawsze przydaje się osłonięte miejsce na stolik, leżak czy kuchenkę.

Zadaszenia do namiotu

To najprostsze z rozwiązań, szybkie w rozkładaniu i jednocześnie zapewniające ochronę zarówno przed deszczem, jak i słońcem, w zależności od pogody. Możemy wybrać zadaszenie w formie markizy montowanej bezpośrednio do ramy namiotu lub do wyjścia z namiotu. Lub zdecydować się na podobnie montowany uniwersalny przedsionek do namiotu. Jest on szerszy a boki można dodatkowo ściągnąć bliżej i osłonić się z każdej ze stron.

Przedsionek do namiotu - aneks

Ciekawą opcję stanowi również w pełni zabudowany przedsionek namiotu - aneks dopinany bezpośrednio do otworu wyjściowego lub do rozłożonej poza obrys auta części namiotu (w zależności od wybranego modelu). W każdej z opcji zamykane są wszystkie 4 ściany. Powstałą przestrzeń możemy dowolnie wykorzystać, uzyskujemy jakby dodatkowe „pomieszczenie”. W nocy zmieszczą się tam rowery lub inny sprzęt, a nasz czworonóg, jeśli podróżujemy z psem, będzie miał miejsce do spania.

 

Aneks / przedsionek zabudowany Wild Land

Aneks / przedsionek zabudowany Wild Land
Aneks / przedsionek zabudowany Wild Land

Aneks dedykowany do wszystkich modeli namiotów dachowych Wild Land. Montaż jest bardzo prosty i intuicyjny. W zestawie mamy klamry, naciągi, śledzie oraz teleskopowe rurki, całość zapakowana w wygodną torbę.

Na ścianach bocznych mamy duże okna wyposażone w moskitierę i dodatkowe okna na rogach. Wszystkie ściany przedsionka można podnieść i otworzyć całość na przestrzał lub tylko dowolną wybraną część.

Dostępny kolor szary.

Cena: 1 740,00 zł
szt.

Markiza boczna Wild Land

Markiza boczna Wild Land
Markiza boczna Wild Land

Z pogodą bywa różnie. Raz potrzebujesz schronienia przed słońcem, a innym razem przed podającym deszczem? Boczna markiza Wild Land będzie idealnym rozwiązaniem. Pasuje do każdego z modeli namiotów, bagażników dachowych czy relingów dzięki zastosowanym elementom mocującym. 

Wymiary 250x200x200 cm, złożona 210x10x10 cm. W komplecie regulowane teleskopowe maszty oraz odciągi. Całość zapakowana w wodoszczelny pokrowiec. 

Markiza jest łatwa z użyciu, rozkładanie i składanie zajmuje niespełna minutę, wystarczy zrolować materiał i schować w pokrowcu.

Konstrukcja wykonana z aluminium.

Cena: 1 380,00 zł
szt.
  • nowość

Przedsionek pod namiot Wild Cruiser oraz Voyager

Przedsionek pod namiot Wild Cruiser oraz Voyager
Przedsionek pod namiot Wild Cruiser oraz Voyager

Wykorzystaj w pełni przestrzeń pod namiotem dachowym rozkładanym poza obrys auta, jak model Wild Cruiser czy Voyager. Cztery ściany wraz z pełną podłogą oraz sufitem tworzą komfortową przestrzeń.

Po bokach przedsionka mamy odsłaniane okna wraz z moskitierą. Z przodu i w tylnej części mamy rozpinane drzwi, aby wejść do przedsionka i aby z przedsionka swobodnie sięgną do samochodu. Idealne rozwiązanie. Przedsionek jest w pełni wodoszczelny, chroni przed wiatrem

Wymiary 220x130 cm, wysokość regulowana do 195 cm. Pasuje zarówno do namiotów w Wild Cruiser 250 i 160, jak również Voyager 230 i 160. Całość zapakowana w wygodną torbę. 

Dostępny kolor szary.  

Cena: 1 080,00 zł

Przedsionek uniwersalny Wild Land

Przedsionek uniwersalny Wild Land
Przedsionek uniwersalny Wild Land

Z pogodą bywa różnie. Raz potrzebujesz schronienia przed słońcem, a innym razem przed podającym deszczem? Uniwersalny przedsionek Wild Land jest rozwiązaniem pomiędzy markizą a aneksem. Pasuje do każdego z modeli namiotów Wild Land.

Wymiary 295x200 cm i wysokość 295 cm, dają nam sporą zadaszoną powierzchnię przed namiotem. W komplecie otrzymujemy regulowane teleskopowe nogi, odciągi i śledzie. Całość zapakowana w wygodną torbę. 

Dostępny kolor pustynny żółty.  

Cena: 880,00 zł
szt.

Markiza uniwersalna Wild Land

Markiza uniwersalna Wild Land
Markiza uniwersalna Wild Land

Z pogodą bywa różnie. Raz potrzebujesz schronienia przed słońcem, a innym razem przed podającym deszczem? Uniwersalna markiza Wild Land będzie idealnym rozwiązaniem. Pasuje do każdego z modeli namiotów, bagażników dachowych czy relingów dzięki zastosowanym elementom mocującym. 

Wymiary 300x300 cm, wysokość 190 cm. W komplecie regulowane teleskopowe maszty oraz odciągi. Całość zapakowana w wygodną torbę. 

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zejścia z namiotu bezpośrednio pod markizę, dzięki zamykanemu na zamek wejściu.

Dostępny kolor szary.

Cena: 780,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl